Informácie o nás

O stránke:

Kedže sa veľmi zaujímam o architektúru, je to moje hobby a zároveň aj náplň môjho štúdia a mojej budúcej práce, rozhodol som sa urobiť jednoduchú stránku o architektúre, jej prehľadnej histórii, súčasných trendoch aj o víziách do budúcnosti. myslím že tento typ náučných stránok mi na internete veľmi chýba /alebo som proste nenašiel/ tak som sa rozhodol prispieť. zároveň tu budú informácie o nových technológiách a ako sa bude stránka rozširovať, aj o pridružených témach ako staviteľstvo v iných oblastiach ,technika, inžinierstvo, stroje a dopravné prostriedky a podobne. vaščinou ide o výber tém ktoré patria do mojho záujmu, no dúfam že zaujmú aj širšiu verejnosť. taktiež sem popridávam je rôzne osobné zážitky. už teraz sa môžte napr. tešiť z fotoalbumu o Paríži, kde som strávil 7 dní...

O mne:

 

Som 19-ročný študent STU v Bratislave, kde začínam študovať na Fakulte Architektúry a Urbanizmu. Predtým som  úspešne doštudoval na stavebnej odbornej škole. Baví ma kreslenie, architektúra, tachnika a umenie, história, rôzne vedy, práca s PC a rôzne kreatívne úlohy. 

Dúfam že stránka sa vám bude páčiť, ak sa chcete vyjadriť, môžte v knihe návštev.

História projektu

stránka je funkčná od 3.8. 2010 kedy bola vytvorená. bol vytvorený prvý článok na tému: Mestá -história vývoja miest, taktiež aj prvá sesterská podstránka  https://7dni-v-parizi.webnode.sk/.  nej je uverejnená prvá fotogaléria.

Naši užívatelia

Táto stránka je určená predovšetkým tým, ktorí sa zaujímajú o architektúru, urbanizmus, stavebnú činnostť a technológie ale sú tu poznatky aj z ekológie, techniky, histórie, umenia, tiez cestovateľské zážitky, takže ak si chcete pozrieť zaujímavé fotky ľudských výtvorov a vízií táto stránka je tu pre vás.

© 2010 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode